پیشنهاد خرید کتاب جادوی فکر بزرگ


آیا تابه‌حال کتاب جادوی فکر بزرگ را مطالعه کرده‌اید؟ فکر ما توانایی بسیار زیادی دارد به‌صورت که اگر بتوانیم از آن به‌صورت صحیح و درست استفاده کنیم، می‌توانیم مزایای زیادی به دست آوریم که در تمامی بخش‌های زندگی به ما کمک می‌کنند. دیوید شوارتز در کتاب جادوی فکر بزرگ قصد دارد روش‌هایی را به ما آموزش دهد که به کمک آنان می‌توانیم از این قدرت عظیم استفاده کنیم تا به خواسته‌های قلبی خودمان مثل رضایت، شادکامی و حس خوب دست پیدا کنیم.

در این مقاله از بلاگ کتابتا قصد معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ راداریم.

معرفی کتاب جادوی فکر بزرگ؛ درباره این اثر چه می‌دانیم؟

احتمالاً بارها و بارها در محیط‌هایی مختلف با این جمله روبرو شده‌اید که فکر ما قدرت زیادی دارد و با کمک آن می‌توانیم به هر چیزی که می‌خواهیم برسیم.

اما به‌راستی ما تا چه حدی به این جمله باور داریم و نحوه استفاده ما از فکرمان چگونه است؟

دیوید شوارتز در کتاب جادوی فکر بزرگ قصد دارد به ما بگوید که فکر ما می­تواند کارهای زیادی را برای ما انجام دهد؛ کارهایی که در دید اول بسیار غیرممکن به نظر می‌رسند و عمل به آنان دشوار است.

برای اینکه بتوانیم از هر چیزی به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم و بیشترین بازدهی ممکن را بگیریم، باید روش و مهارت مربوط به آن را بلد باشیم و ذهن و فکر ما نیز از این قاعده مستثنا نیست.

در کتاب جادوی فکر بزرگ نویسنده روش‌ها و اصولی را به ما آموزش می‌دهد که کمک می‌کنند تا قدرت درونی خودمان را آشکار کنیم و احساس رضایت و شادکامی که همیشه در خارج از خودمان به دنبالش هستیم برسیم.

دیوید شوارتز بعدازاینکه هر روش را به‌صورت کامل معرفی می‌کند یک سرگذشت را نیز برایتان روایت می­کند تا به‌صورت کامل متوجه منظور او بشوید و بدانید که چه‌کاری باید انجام دهید.

همان‌طور که می‌دانید، تنها دانستن یک نکته یا مهارت کافی نیست و ما باید آن را در عمل به کار ببریم تا از مزایای فوق‌العاده آن بهره‌مند شویم؛ دقیقاً به همین دلیل است که کتاب جادوی فکر بزرگ به‌صورت کاملاً عملی محور نوشته‌شده و شما پس از مطالعه آن یکسری اقدامات در اختیاردارید که با انجام دادنشان می­‌توانید مهارت استفاده از فکرتان را بیشتر و بیشتر کنید.

محتوای این کتاب کاملاً بر اساس منابع معتبر و تحقیق‌های گوناگون انجام‌شده است و بسیاری از افراد صاحب‌نظر مطالب گفته‌شده در آن را تأیید می‌کنند. به‌عنوان‌مثال داوود نبی در وصف فکر انسان می‌فرماید که: «آدم همان است که می‌تواند در دلش به فکر کردن مشغول شود». یا به‌عنوان‌مثال دیگر برای تأیید قدرت فکر می­توان به سخن امرسون اشاره کرد که می‌گوید: «مرد بزرگ کسی است که می‌بیند و می‌داند که این افکار که در دنیا در حال حکومت هستند»

تا به کنون در کتاب‌های گوناگونی از اثر جادوی فکر بزرگ سخن به میان آمده است و تقریباً تمامی آنان به نوعی گفته‌های این کتاب را تأیید کرده‌اند و به صحت داشتنشان اعتراف می‌کنند.

یکی از دلایل و چیزهایی که باعث شده که افراد موفق در طول تاریخ به موفقیت‌های عظیم برسند نحوه استفاده آنان از افکارشان است؛ به‌عنوان‌مثال فرض کنید که ایلان ماسک هنگامی‌که می‌خواست شرکت تسلا را راه‌اندازی کند دائم به شکست‌هایی که ممکن است برایش رخ دهند فکر می‌کرد! آن زمان چه اتفاقی می‌افتاد؟ هیچ‌چیز! دیگر هیچ شرکت خودروسازی که بزرگ‌ترین تولیدکننده خودروهای برقی است وجود نداشت.

افکار همان نقشه‌هایی هستند که به مغز ما اجازه می‌دهند که شروع به ساختن چیزهای متفاوتی کند که ما می‌خواهیم؛ حتماً بارها شنیده‌اید که چیزهایی که می‌خواهید را دائماً در ذهنتان تجسم کرده و به آنان فکر کنید تا درنهایت در واقعیت به آنان دست‌یابید. این کاملاً حقیقت دارد!

کتاب جادوی فکر بزرگ به ما کمک می‌کند تا این نیروی قدرتمند وجود خودمان را در اختیار و کنترل خودمان بگیریم و از آن در جهت رسیدن به خواسته‌های قلبی و درونی‌مان استفاده کنیم. این کتاب می‌تواند همچون یک ابزار مهم برای شما تلقی شود که باعث رسیدنتان به موفقیت بیشتر می­گردد.

هنگامی‌که یاد بگیرید بزرگ فکر کنید و چیزهای بزرگ را بخواهید، آن‌وقت است که بزرگ نیز به دست می‌آورید. بزرگ فکر کردن باعث می‌شود که قدم‌هایی که برمی‌دارید نیز بزرگ و بزرگ‌تر شوند و درنهایت به موفقیت‌های عظیمی برسید که خودتان نیز باورشان نمی‌کردید.

کتاب جادوی فکر بزرگ تا به کنون توانسته میلیون‌ها نسخه در سرتاسر دنیا فروش داشته باشد وزندگی افراد زیادی را دچار دگرگونی کرده است؛ دیوید شوارتز که تمام توانایی‌اش را برای نوشتن این کتاب صرف کرده به مات کمک می­کند تا با استفاده از فکر بزرگ به پول بیشتر، شادی بیشتر، فروش بیشتر و اهداف بزرگمان برسیم و در زندگی همان فردی باشیم که همیشه آرزویش را داشته‌ایم.

فرق اساسی این کتاب با دیگر کتاب‌های موفقیت این است که تنها دارای حرف‌های پوچ و توخالی که برای مدت کوتاهی انگیزه و امید را در شما بیدار می‌کنند نیست؛ در این کتاب ما با یکسری از روش‌های عملی روبرو هستیم که حتماً؛ و حتماً باید به کار ببندید تا نتیجه بگیرید و خواندن آنان بدون عمل تنها هدر دادن وقتتان خواهد بود و به همین دلیل این کتاب کاملاً بر اساس مهارت نوشته‌شده است.

اگر دوست دارید که آینده درخشانی درزمینهٔ شغلی‌تان داشته باشید و به درجه بالایی در خانواده، اجتماع و … برسید، کتاب جادوی فکر بزرگ قطعاً مناسب شما خواهد بود.

اگر تا به کنون این اثر را مطالعه نکرده‌اید، قطعاً چیزهای زیادی را ازدست‌داده‌اید! پیشنهاد می‌کنیم همین‌الان یک نسخه از آن را تهیه‌کرده و با دقت بالایی بخوانید. قطعاً پشیمان نخواهید شد.

پیشنهاد خرید کتاب جادوی فکر بزرگ

جملان زیبا کتاب جادوی فکر بزرگ

  •        هر روز اقدام به کارها و تفکرات مثبت کنید تا با کمک آن بتوانید تمام افکار منفی را از میان ببرید
  •       به جای به یاد سپردن اطلاعات ، کاری را انجام دهید که افراد موفق انجام می‌دهند و مهارت‌های تفکر خلاق خود را ارتقا دهید .

بهترین مترجم کتاب جادوی فکر بزرگ کیست؟

کتاب جادوی فکر بزرگ به دلیل محبوبیت و فروش بالایی که در سرتاسر دنیا دارد امروزه توسط نشریه‌های گوناگونی ترجمه‌شده است و امروزه می‌توانید آن را در هر کتاب‌خانه‌ای و به هر زبانی پیدا کنید.

این اثر در ایران نیز به دست نشریه‌های گوناگونی ترجمه‌شده که بدون شک هنگام معرفی بهترین آنان باید به نشر مروارید و ژنا بخت آور اشاره‌کنیم.

اگر می‌خواهید هنگام مطالعه این کتاب به‌صورت کامل متوجه منظور نویسنده شوید حتماً همین نسخه را تهیه کنید.

دیوید شوارتز کیست؟

دیوید شوارتز یکی از نویسندگان معروف آمریکایی بود که در 23 مارس 1927 چشم به جهان گشود. او در طول زندگی به نوشتنم کتاب‌های مختلف درزمینهٔ موفقیت می‌پرداخت و به‌عنوان یک مربی انگیزشی نیز شناخته می‌شد. بیشتر شهرت او به خاطر نوشتن کتاب جادوی فکر بزرگ است که در سال 1959 منتشر شد و تا به امروز میلیون‌ها نسخه فروش داشته است. او در دانشگاه جورجیا به‌عنوان استاد بازاریابی و رئیس بخش مالی نیز فعالیت می‌کرد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *