پیشنهاد خرید کتاب راز


آیا تابه‌حال کتاب راز را مطالعه کرده‌اید؟ در دنیایی که زندگی می­کنیم رازهای فراوانی وجود دارند که هر فردی از آنان خبر ندارد. تابه‌حال شده که از خودتان بپرسید که چرا تعدادی از افراد تا این حد موفق بوده‌اند یا در طول تاریخ چرا بعضی‌ها به چنین ثروت‌های هنگفتی رسیده‌اند؟ راندا برن در کتاب راز قصد دارد به ما بزرگ‌ترین رازی که در جهان هستی وجود دارد را بگوید؛ این راز، قانون جذب نام دارد و می‌گوید که به هر چیزی که فکر کنید آن را جذب خواهید کرد. به‌عبارتی‌دیگر، هر چیزی مشابه خودش را جذب می‌کند؛ حال این چیز چه مثبت یا منفی فرقی نمی‌کند، زیرا تمامی آنان از افکار شما نشاءت می‌گیرند.

در این مقاله از بلاگ کتابتا قصد معرفی کتاب راز راداریم.

معرفی کتاب راز؛ درباره این اثر چه می‌دانیم؟

در طول تاریخ افراد بسیار محدودی وجود داشته‌اند که توانسته‌اند دنیا را تغییر داده و دستاوردهای بسیار بزرگی به دست آورند؛ افرادی مثل چرچیل، داوینچی، بیل گیتس، استیو جابز و …

احتمالاً بارها برایتان پیش‌آمده و از خودتان سؤال کرده‌اید که راز موفقیت چنین افرادی چیست؟ آنان چه‌کاری انجام می‌دهند که ما انجام نمی‌دهیم و اصلاً چگونه می‌توانیم ما نیز مانند آنان باشیم؟

راندا برن در کتاب راز قصد دارد که بزرگ‌ترین رازی که در جهان هستی وجود دارد را افشا کند و بگوید که چگونه می­توان با بهره‌گیری از آن به هر خواسته‌ای که داریم برسیم؛ او می‌گوید که هنگامی‌که راز را بلد باشیم و از آن بهره بگیریم، دیگر هیچ غیرممکن یا محدودیتی برای ما وجود نخواهد داشت و می‌توانیم هر چیزی که می‌خواهیم به دست آوریم.

بر طبق قانون جذب، چیزهایی که در دنیا مشابه یکدیگر هستند و شباهت‌هایی دارند، همدیگر را جذب می‌کنند و تحت هر شرایطی به ما می‌رسند؛ بنابراین هنگامی‌که ما به چیزی فکر می‌کنیم، به دنیا این پیام مخابره می‌شود که افکاری مانند این را جذب کن. این یعنی اگر شما مدام به چیزهای منفی فکر کنید، قطعاً آنان را جذب خواهید کرد و برعکس، اگر مدام به چیزهای مثبت فکر کنید به دستشان می‌آورید و این دقیقاً همان راز بزرگ جهان هستی و دلیل موفقیت افراد بزرگ است.

بنابراین ما همیشه و در هرلحظه باید بتوانیم خودمان را در فرکانس مثبت قرار دهیم تا بتوانیم اهداف و چیزهایی که می‌خواهیم را جذب کرده و به دست آوریم.

راندا برن در کتاب را ز به ما می‌گوید که هر انسان مانند یک برج مخابراتی عمل می‌کند که در لحظه سیگنال‌هایی می‌فرستد و این سیگنال‌ها دقیقاً همان افکاری هستند که مدام به آنان فکر می‌کنید؛ افکار قدرت بسیار زیادی دارند و اگر چیزی مدام ذهنتان را مشغول کند و دائماً به آن فکر کنید، تأثیراتش را در زندگی واقعیتان می‌بینید و در دنیای مادی به آن دست پیدا می‌کنید.

قانون جذب در هر زمان و برای تمام افراد فعال است و کارهایش را کاملاً بی‌طرفانه انجام می‌دهد؛ برای او فرقی نمی‌کند که شما به چیزهای مثبت فکر می‌کنید یا منفی، او فکرهای شمارا به واقعیت تبدیل خواهد کرد.

یکی از بزرگ‌ترین دلایل موفقیت افراد بزرگ دقیقاً همین قانون جذب و استفاده صحیح از آن است که باعث شده از بقیه افراد متمایز شوند؛ آنان دائماً افکارشان را در جهت مثبت حرکت داده و همیشه سعی می‌کنند تا افکار غالبشان در راستای اهدافشان باشد. درواقع یکی از شرط‌های قانون جذب این است که فقط افکار غالب شمارا به واقعیت تبدیل می‌کند، یعنی اگر خیلی کم به چیزهای مثبت یا خیلی کم به چیزهای منفی فکر کنید تأثیری از آنان نخواهید دید و راز برایشان کار نمی‌کند.

در کتاب راز ما آموزش‌های فوق‌العاده‌ای روبرو هستیم که از دانش 24 استاد بزرگ از سرتاسر دنیا بهره می‌برد و تمامی اطلاعاتی که راجع به آن نیاز داریم به دورهم جمع شده‌اند. در طول این اثر ما با سخنانی مواجه هستیم که از طریق بهترین استادان این زمینه بهره می‌برد و به کار گرفته می‌شود و در ادامه حکایت‌هایی از افرادی گفته می‌شود که با یادگیری و به‌کارگیری راز توانسته‌اند به چیزهایی که می‌خواهند برسند.

راندا برن در طول این کتاب موضوعات مختلفی را راجع به قانون جذب بیان می‌کند و در ادامه مثال‌هایی می‌زند تا ما بتوانیم به‌سادگی از آن در طول زندگی روزمره‌مان استفاده کنیم و چیزهایی که می‌خواهیم را به دست آوریم؛ هدف کتاب راز این است که به ما بفهماند که تنها چیزی که باعث می‌شود هرگز نتوانیم به چیزهایی که می­خواهیم برسیم تنها و تنها افکار محدودکننده‌ای هستند که نمی‌گذارند قانون جذب کارش را به‌درستی انجام دهد و ازآنجایی‌که ما به کسی تبدیل می‌شویم که مدام به آن فکر می‌کنیم، چیزهای منفی وارد زندگی ما می‌شوند.

یکی از آموزه‌های مهمی که راندا برن در راز به ما می‌آموزد این است که ما باید ابتدا بدانیم چه چیزهایی از دنیا می‌خواهیم و آن را به‌صورت صریح و شفاف بدانیم؛ در ادامه باید تصور کنیم که همین‌الان آنان راداریم و دقیقاً احساس داشتن آنان را به‌صورت واضح داشته باشیم و به خاطر آن‌ها شکر گذار باشیم.

قانون جذب که یکی از قانون‌های اصلی طبیعت است، می‌تواند به هر فردی کمک کند تا از محدودیت‌های ذهنی‌اش خلاص شده و به هر چیزی که می‌خواهد دست پیدا کند. اگر ما بتوانیم کنترل افکارمان را به دست بگیریم آنان را در جهت مثبت هدایت کرده و غالباً در این شرایط قرار بگیریم، قطعاً به موفقیت خواهیم رسید. دقیقاً همان‌طور که افراد بزرگ توانستند!

اگر تاکنون کتاب راز را مطالعه نکرده‌اید، قطعاً چیزهای زیادی را ازدست‌داده‌اید؛ پیشنهاد می‌کنیم همین‌الان یک نسخه از این اثر را تهیه‌کرده و با دقت بالایی مطالعه کنید و در زندگی به کار بگیرید. قطعاً پشیمان نخواهید شد.

پیشنهاد خرید کتاب راز

جملات زیبا کتاب راز

  • بزرگترین راز زندگی قانون جذب است
  • قانون جذب می گوید که هر چیزی مشابه خود را جذب می کند بنابراین هنگامی که درباره چیزی فکر می کنی افکار مشابه را به سمت خود جذب می کنی
  • افکار ما مانند آهنربا عمل می‌کنند و دارای امواج هستند
  • هنگامی که به چیزی فکر می کنی افکار را در کل جهان هستی پخش می‌شود و همانند آهنربا تمام خبر های مشابهی را که فرکانس یکسانی دارند به خود جذب می کنند

بهترین مترجم کتاب راز کیست؟

کتاب راز امروزه در سرتاسر دینا طرفداران زیادی دارد و به‌صورت سالانه میلیون‌ها نفر برای دستیابی به چیزهای که می‌خواهند آن را مطالعه می‌کنند و به همین دلیل می‌توانید آن را در هر کتاب‌فروشی و به هر زبانی پیدا کنید.

این اثر در کشور ایران نیز توسط نشریه‌های گوناگونی ترجمه‌شده است که اگر بخواهیم بهترین آنان را معرفی کنیم قطعاً به نسخه انتشارات لیوسا و نفیسه معتکف اشاره می‌کنیم که این اثر را به‌صورت بسیار روان و شیوا به زبان فارسی برگردانده‌اند.

اگر می‌خواهید بتوانید به‌صورت صحیح و درست مطالب این کتاب را درک کنید و مثال‌هایی ملموس در اختیار داشته باشید، حتماً همین ترجمه را تهیه کنید.

راندا برن کیست؟

راندا برن نویسنده مشهور و محبوب استرالیایی است که در 26 اوت در ملبورن به دنیا آمد. او امروزه به دلیل نوشتن کتاب‌های امیدبخش طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد. بیشتر شهرت او به خاطر نوشتن کتاب «راز» است که راجع به قانون جذب و اینکه چگونه باعث رسیدن یا نرسیدن به خواسته‌هایمان می‌شود صحبت می‌کند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *