پیشنهاد خرید کتاب زنان زیرک


آیا تابه‌حال کتاب زنان زیرک را مطالعه کرده‌اید؟ شری آرگو قصد دارد در این اثر فوق­العاده خودش با دید روانشناسی به ما به بگوید که دلیل اینکه مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند چیست و یکسری دلایل علمی را برای ما بیان کند. این کتاب رفتارهای درست و غلط در روابط بین مرد و زن را برای ما شرح می‌دهد و می‌گوید طرز فکر صحیح راجع به چنین روابطی چیست.

در این مقاله از بلاگ کتابتا قصد معرفی کتاب زنان زیرک راداریم.

معرفی کتاب زنان زیرک

از گذشته‌های دور تا به کنون روابط بین مرد و زن و عشق بین آنان موردتوجه انسان‌ها بوده است و هر فردی در هر موقعیتی سعی می‌کرده که راجع به آن اظهارنظر کند. یکی از چیزهایی که می‌تواند ریشهٔ شادی و خوشحالی یا غم و ناراحتی ما باشد همین روابطی است که بین زن و مرد وجود دارد و اگر در این زمینه خوب عمل نکنیم، قطعاً تأثیرات منفی آنان را در سایر بخش‌های زندگی‌مان خواهیم دید.

شری آرگو در کتاب زنان زیرک قصد دارد به سؤالی پرتکرار یعنی «چرا مردان عاشق زنان زیرک می‌شوند؟» پاسخ دهد. او در این اثر خودش با بیان و بررسی یکسری از دلایل روانشناسی و علمی، به ما می‌گوید که دلیل اینکه مردان زنان زیرک را دوست دارند چیست و در پشت پرده چنین اتفاقاتی چه چیزی وجود دارد.

این نویسنده به‌صورت کاملاً واقع‌بینانه طرز فکری که مردان دارند و خواسته‌های آنان را همراه چیزهایی که زنان از مردان انتظار دارند را برای ما بیان می‌کند و هیچ خبری از آن تصویر رؤیایی که از روابط دو جنس مخالف در داستان‌ها و رمان‌ها می‌بینید نیست.

نکات گفته‌شده در این کتاب می‌تواند کمک بسیار زیادی به زوج‌ها کند تا زندگی خودشان را روزبه‌روز بهتر کنند و در مسیر داشتن رابطه‌ای سالم و لذت‌بخش قدم بردارند؛ بااینکه بعضی از نکته‌های موجود در این کتاب ممکن است بافرهنگ ما سازگار نباشند و قابل‌اجرا نباشند، اما بیش از 90% آنان در هر نقطه‌ای از جهان و با هر فرهنگی قابل‌اجراست و نتایج بسیار مثبتی دارد.

کتاب زنان زیرک برای زنانی که می‌خواهند در زندگی خود واقعی‌شان باشند و نگذارند که هر فردی از مهربانی‌شان سو استفاده کند بسیار مناسب خواهد بود؛ این اثر به زنان یاد می‌دهد چگونه در مقابل چیزهایی که واقعاً نمی‌خواهند بایستند و قدرت نه گفتنشان را بالا ببرند. مطالعه این کتاب به زبانی کمک می‌کند تا باگذشت زمان و به وجود آمد اتفاقات مختلف از بعد زنانه خودشان خارج نشوند و حتی به شریک زندگی‌شان کمک کنند تا همیشه همان مرد همیشگی باشد و بعد مردانه‌اش را از یاد نبرد.

با استفاده از کتاب زنان زیرک می‌توانید مهارت‌هایی را بیاموزید که در زندگی کمک بسیار زیادی به شما می‌کنند و با استفاده از آنان می‌توانید با شرایط و تغییراتی که در زندگی رخ می‌دهد هماهنگ شده و نگذارند که افراد سودجو از مهربانی و سادگی آن‌ها به نفع خودشان استفاده کنند.

دخترانی که قصد دارند به‌تازگی وارد رابطه‌های عاشقانه شوند، باید از یکسری از قواعد و اصولی که در برابر تمامی مردها باید رعایت شود آشنا باشند تا بتوانند بر همین اساس به آرامش درونی دست یابند. نویسنده در این کتاب به ما یاد می‌دهد که جدا از فرهنگ‌ها و جامعه‌ای که یک مرد در آن رشد می‌کند، یکسری چیزها وجود دارند که کاملاً جدا از فرهنگ هستند و هر دختر و زنی در هرکجای دنیا باید آنان را رعایت کند تا هیچ فردی توانایی سو استفاده از او را نداشته باشد. این اثر به شما یاد می‌دهد که چگونه در روابطی که با مردها دارید عزت‌نفستان را حفظ کنید و رابطه‌ای سالم با شریک زندگی‌تان برقرار کنید.

انسان‌ها موجوداتی هستند که مغزشان دارای خطاها و اشتباهات زیادی است ازاین‌رو برای داشتن روابطی سالم و سرتاسر شادی باید با یکسری از اصول و قواعد آشنا باشیم تا بتوانیم از گزند مشکلات رهایی یابیم. کتاب زنان زیرک برای هر دختری که قصد دارد با مردها رابطه برقراری کند بسیار مفید است و با استفاده از یکسری از اصول روانشناسی درست و علمی، رفتارهای درست و غلط، خواسته‌هایی که مردها دارند و … را به شما آموزش می‌دهد تا با رعایت آن بتوانید زندگی‌تان را دگرگون کنید.

اگر تا به کنون این اثر را مطالعه نکرده‌اید، قطعاً چیزهای زیادی را ازدست‌داده‌اید! پیشنهاد می‌کنیم همین‌الان یک نسخه از این کتاب را تهیه‌کرده و با دقت زیادی مطالعه کنید.

نکته مهمی که وجود دارد این است که شما تنها بامطالعه این کتاب نمی‌توانید به نتیجه‌ای دست پیدا کنید! شما باید از مطالب آن یادداشت‌برداری کرده و با زمان‌بندی مناسب مرور کنید، تمرینات آن را انجام دهید و بارها و بارها تکرار کنید تا وارد ذهن ناخودآگاه شما شده و آن زمان است که از تأثیرات فوق‌العاده آن در زندگی‌تان بهره خواهید برد.

پیشنهاد خرید کتاب زنان زیرک

جملات زیبا کتاب زنان زیرک

  • اگر او برای ابراز عشق سرسوزنی تلاش نمی‌کند، همان موقع دارد به شما نشان می‌دهد که در آینده نیز چیزی برای ارائه دادن به شما ندارد.
  • وقتی یک دختر ساده‌دل زیادی به مرد لطف می‌کند، رفتار او می‌گوید آنچه من برای ارائه به تودارم کافی نیست. «یک زیرک اما پیام دیگری می‌دهد»: آنچه هستم کافی است می‌خواهی بخواه و نمی‌خواهی نخواه.
  • اگر او برای ابراز عشق سرسوزنی تلاش نمی‌کند، همان موقع دارد به شما نشان می‌دهد که در آینده نیز چیزی برای ارائه دادن به شما ندارد.

بهترین مترجم کتاب زنان زیرک کیست؟

کتاب زنان زیرک طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارد و به دلیل مطالب باارزشی که در آن گنجانده‌شده است، به‌صورت سالانه توسط زنان زیادی خوانده می‌شود و درصد زیادی از آنان پس از مطالعه این اثر از تأثیرات فوق‌العاده آن روی زندگی‌شان خبر داده‌اند.

همین محبوبیت بالای این اثر باعث شده که توسط نشریه­های گوناگونی به زبان فارسی ترجمه شود و امروزه می‌توانید آن را در زبان‌های مختلف دنیا پیدا کنید.

در ایران نیز این کتاب توسط چند نشریه مختلف به زبان فارسی برگردانده شده است اما اگر بخواهیم بهترین و معروف‌ترین آنان را به شما معرفی کنیم، قطعاً به ترجمه انتشارات دانژه و سمیرا ساجدی اشاره می‌کنیم که این اثر را به‌صورت بسیار روانی به زبان فارسی برگردانده اند.

اگر دوست دارید که از خواندن این کتاب لذت زیادی ببرید و مطالب آن را به‌صورت کامل فرابگیرید، حتماً به مترجم آن دقت کنید. ترجمهٔ روان و مناسب به جدی مهم است که می‌تواند باعث لذت بسیار زیادی در نوبت و درصورتی‌که مترجم نامناسبی را انتخاب کنید قطعاً از خواندن کتاب بسیار زود خسته می‌شوید.

شری آرگو کیست؟

شری آرگو نویسنده فرانسوی است که در کشور آمریکا اقامت دارد. او در 5 نوامبر 1977 چشم به جهان گشود. او در برنامه‌های تلویزیونی مختلفی فعالیت می‌کند. بیشتر شهرت او به خاطر نوشتن کتاب «چرا مردها عاشق زنان زیرک می‌شوند» است که در آن به توضیح دلایل روانشناسی می‌پردازد که باعث می‌شود مردان از یک زن خوششان بیاید و از یکی دیگر نه. این کتاب او توانست طی مدت بسیار کوتاهی طرفداران زیادی را به دست آورد و دختران وزنان زیادی از تأثیرات آن روی خودشان گزارش‌هایی ارسال کردند.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *