پیشنهاد خرید کتاب شفای زندگی


آیا تابه‌حال کتاب شفای زندگی را مطالعه کرده‌اید؟ لوئیز آل هی در این اثر فوق‌العاده خودش قصد دارد به ما بیاموزد که چگونه می‌توانیم با یادگیری مفهومی عمیق به نام «بخشش» به آرامش درونی خودمان دست پیدا کنیم و احساس بسیار بد گناه را از بین ببریم. حتماً تابه‌حال شنیده‌اید که می‌گویند انسان‌های بزرگ از خطای دیگران چشم‌پوشی می‌کنند یا انسان جایزالخطا است و باید او را بخشید؟ اما آیا ما واقعاً از این مفهوم در زندگی خودمان استفاده می‌کنیم؟ آیا تابه‌حال شده که بابت یک اشتباه خودتان را سرزنش کنید یا خودتان را بخشیده‌اید؟ در کتاب شفای زندگی ما مهارتی به نام بخشیدن را می‌آموزیم که می‌تواند فواید بسیار زیادی به همراه داشته باشد.

در این مقاله از بلاگ کتابتا قصد معرفی کتاب شفای زندگی راداریم.

معرفی کتاب شفای زندگی

تمامی ما بارها و بارها از اطرافیانمان شنیده­ایم که بخشیدن کاری بسیار پسندیده است و اگر می‌خواهید موفق باشید حتماً باید از خطاهای دیگران چشم‌پوشی کنید؛ اما آیا این موضوع را در مورد خودمان نیز رعایت می‌کنیم؟

حتماً تابه‌حال برایتان پیش‌آمده که به خاطر انجام یک اشتباه که حتی عمدی هم نبوده روزهای طولانی خودتان را سرزنش کنید و احساس گناه، همچون هیولایی خونتان را بمکد.

لوئیز آل هی در کتاب شفای زندگی قصد دارد تأثیرات مهربان بودن با خود را برای ما بیان کند و بگوید که چگونه می‌توانیم با دوست داشتن خود و عشق ورزیدن به خودمان، از احساس بد گناه خلاص شویم و بتوانیم خود واقعی‌مان بوده و در راستای رسیدن به خواسته‌هایمان قدم برداریم.

نویسنده در این اثر به ما می‌گوید که یکی از اصلی‌ترین دلایل به وجود آمدن مشکلات فیزیکی، مشکلات روحی هستند که به‌صورت روزانه در حال تهدید ما هستند؛ احساس گناه و سرزنش کردن خود دقیقاً یکی از چیزهایی است که به روح ما آسیب می‌زند و به معنای واقعی کلمه جلوی پیشرفت ما را می‌گیرد! لوئیز هی در کتاب شفای زندگی به ما می‌گوید که اگر بتوانیم این‌چنین مشکلات روحی را کنرتل کنیم، در تمامی بخش‌های زندگی‌مان تأثیراتش را خواهیم دید و سلامتی‌مان را نیز به دست می‌آوریم.

افکار محدودکننده و نداشتن مشوق برای تبدیل‌شدن به فردی که همیشه آرزویش را داشته‌اید دقیقاً همان چیزی است که باعث شده بیش از 90 درصد مردم دنیا هیچ کاری برای بهبود زندگی‌شان انجام ندهند! کتاب شفای زندگی دقیقاً همان چیزی است که شمارا تشویق می‌کند و انگیزه این را می‌دهد که افکاری که به جایگاه فعلی‌تان محدودتان کرده‌اند را کنار بگذارید و با داشتن ایمانی راسخ و اعتمادبه‌نفسی قدرتمند، در برابر هرگونه مشکلی استوار بمانید و اشتباهاتتان را ببخشید.

در این کتاب ما با یکسری مباحث روبرو می‌شویم که همگی آن‌ها یک هدف را دنبال می‌کنند که آن دست‌یابی به مهارتی به نام عشق ورزیدن و دوست داشتن خود است؛ دریکی از بخش‌های کتاب نویسنده به ما می‌گوید که اگر می‌خواهید درگیر بیماری‌های فیزیکی نشوید، باید روحتان را از چیزهای منفی خالی کنید و نگذارید هر چیزی وارد آن شود. در بخشی دیگر، ما با بحثی به نام خوشبختی سروکار داریم که در آن متوجه می‌شویم که تمرکز روی هر چیزی باعث افزایش آن می‌شود و اگر بتوانیم از چیزهایی که داریم قدردانی کنیم و بابت داشتنشان شکر گذار باشیم، مقدار بیشتری از آنان به دست خواهیم آورد. در ادامه لوئیز هی این مسئله را توضیح می‌دهد که تنها با پول نمی‌توان به خوشبختی رسید و راه‌های بسیاری برای دستیابی به این هدف وجود دارد.

امنیت هم یکی دیگر از موضوعات مهم کتاب شفای زندگی است؛ در این قسمت نویسنده یکسری توضیحات راجع به امنیت واقعی در زندگی به ما می‌دهد و می‌گوید که تنها داشتن یکسری چیزها مانند پول، شغل خوب، همسر، والدین و … نمی‌توانند تضمین‌کننده امنیت شما باشند، بلکه برای رسیدن به امنیت باید باکسی ارتباط برقرار کنیم که خود، تمامی جهان را خلق کرده است.

و درنهایت مهم‌ترین بخش این کتاب که مربوط به عشق ورزیدن به خود است، به ما یاد می‌دهد که چگونه خودمان را دوست داشته باشیم و همانند فردی با آن رفتار کنیم که بیش از هر فردی برای ما عزیز است؛ آیا شما از عزیزترین فرد زندگی‌تان که با تمام جان‌ودل دوستش دارید، بابت اشتباهاتی که کرده است انتقاد می‌کنید؟ لویز هی می‌گوید که ما دقیقاً باید همین حس را نسبت به خودمان داشته باشیم تا از روح و جسممان محافظت کنیم.

اگر از کسانی هستید که دوست دارید با یادگیری یکسری چیزهای ساده زندگی خودتان را بهتر کنید و به خوشبختی حقیقی برسید، قطعاً کتاب شفای زندگی برایتان مفید خواهد بود. بااینکه شما نمی‌توانید انتظار این را داشته باشید که تنها با خواندن این کتاب به‌صورت یک‌شبه احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید، اما درصورتی‌که در تمرین چیزهای گفته‌شده در آن راسخ باشید و به‌صورت مستمر روی آن کارکنید، قطعاً نتایج بزرگی را در زندگی خواهید دید. با کمک ابزارهایی که در این اثر در اختیارتان گذاشته می‌شود می‌توانید زندگی خودتان را به‌صورت بسیار جدی دچار تغییر کنید و این به‌وسیله شناخت قدرت فوق‌العاده ذهنتان اتفاق خواهد افتاد.

اگر تا به کنون این اثر را مطالعه نکرده‌اید، قطعاً چیزهای زیادی را ازدست‌داده‌اید؛ پیشنهاد می‌کنیم همین‌الان یک نسخه از آن را تهیه‌کرده و با دقت بالایی مطالعه کنید تا بتوانید تغییراتی بسیار مثبت در زندگی‌تان ایجاد نمایید. می‌توانیم این تضمین را به شما بدهیم که از خواندن این کتاب هرگز پشیمان نخواهید شد!

پیشنهاد خرید کتاب شفای زندگی

جملات زیبا کتاب شفای زندگی

  • هر یک از ما از جمله خودم تنها و تمامیت زندگی را از راه‌های پرمعنا تجربه می‌کند
  • اکنون گذشته را با محبت می نگرم و فراگیری از تجربه های کهنه ام را انتخاب می کنم
  • گذشته تمام شده و پی کار خود رفته است تنها چیزی که هست تجربه این لحظه است
  • من تمامی آنچه را که هستم با دیگران قسمت می کنم زیرا می دانم که همه ما در جان ای یگانه هستیم

بهترین مترجم کتاب شفای زندگی کیست؟

کتاب شفای زندگی در سرتاسر دنیا محبوبیت بسیار زیادی دارد و امروزه توانسته است بیش از 3 میلیون نسخه فروش را در 30 کشور مختلف دنیا تجربه کند که واقعاً آمار شگفت‌انگیزی است.

این اثر در کشور ایران نیز توسط نشریه‌های زیادی به زبان فارسی برگردانده شده است که اگر بخواهیم بهترین آنان را به شما معرفی کنیم قطعاً به ترجمه نشر پیکان و گیتی خوش‌دل اشاره می‌کنیم که این اثر را به بهترین شکل ممکن به زبان فارسی برگردانده‌اند.

اگر می‌خواهید کتاب شفای زندگی را به‌صورت دقیق و کامل درک کنید و منظور نویسنده را بفهمید، حتماً از همین ترجمه استفاده کنید.

لوئیز آل هی کیست؟

لوئیز هی نویسنده برجسته اهل امریکا است که در 8 اکتبر 1926 چشم به جهان گشود. او علاوه بر نویسنده، به‌عنوان یک سخنران انگیزشی شناخته می‌شد و یک نشریه نیز به نام «خانه هی» تأسیس کرده است. بیشتر شهرت او به خاطر نوشتن کتاب شفای زندگی است که تا به امروز توانسته بیش از 3 میلیون نسخه در سرتاسر دینا فروش داشته باشد. او یکی از نویسندگانی است که در شرایط زندگی بسیار سختی بزرگ‌شده است به‌صورتی که در کودکی ناپدری‌اش او و مادرش را مدام مورد آزار و اذیت قرار می‌داده است.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *