پیشنهاد خرید کتاب عشق جایش تنگ است

پیشنهاد خرید کتاب عشق جایش تنگ است

پیشنهاد خرید کتاب عشق جایش تنگ است


آیا تابه‌حال کتاب عشق جایش تنگ است را مطالعه کرده‌اید؟ هیچ‌چیز لذت‌بخش‌تر از این نیست که بتوانیم به یک مجموعه کامل از یکی از بهترین داستان‌نویس‌های معاصر دسترسی داشته باشیم و آلیس مونرو، در کتاب عشق جای تنگ است قصد دارد تا بهترین داستان‌هایی که تا به کنون نوشته است را با ما به اشتراک بگذارد تا ما بتوانیم تا در یک کتاب، به تمام شاهکارهای او دسترسی داشته باشیم. او به خاطر نوشتن چنین داستان‌های فوق­العاده و بی‌نظیرش، در سال 2013 توانست برنده جایزه نوبل ادبیات نیز بشود.

در این مقاله از بلاگ کتابتا قصد معرفی کتاب عشق جایش تنگ است راداریم.

معرفی کتاب عشق جایش تنگ است؛ درباره این اثر چه می‌دانیم؟

نویسنده‌ای صاحب سبک، چخوف معاصر، بهترین داستان کوتاه نویس معاصر؛ اینان بخشی از صفت‌هایی است که می‌توان به آلیس مونرو نسبت داد. چیزهایی که او را در قرن حال حاضر نسبت به هر نویسنده‌ای خاص و متمایز می­کند. اگر تنها یکی از کتاب‌های این نویسنده را خوانده باشید، قطعاً با سبک خاص و جذاب او که طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا دارد آشنا شده‌اید. او که در طول عمرش مجموعه داستان‌های زیادی نوشته است، بیشتر سعی می‌کند تا ب خلق آثاری دست بزند که کاملاً بر اساس زندگی واقعی و عادی نوشته‌شده است و در آن خبری از قهرمان‌های عجیب‌وغریب و رؤیایی نیست.

شاید برای طرفداران این نویسنده بسیار جذاب باشد که بدانند می‌توانند بهترین داستان‌های او را در یک کتاب به همراه داشته باشند! کتاب «عشق جایش تنگ است»، دقیقاً همان اثری است که بسیاری از افراد علاقه‌مند به آثار آلیس مونرو عاشقان هستند و مدت زیادی در انتظار انتشارش بودند.

این مجموعه شامل تمام داستان‌هایی است که به انتخاب خود نویسنده انتخاب‌شده و با جمع‌آوری در یک کتاب، در کنار یکدیگر قرارگرفته‌اند. داستان‌های این کتاب کاملاً بر اساس سیر زمانی و تاریخ انتشار منتشرشده‌اند و شما به‌سادگی می‌توانید بامطالعه آنان، به قدرت تلاش و یادگیری نویسنده پی ببرید که چگونه به گذر زمان بهتر و بهتر شده و جوایز بزرگ ادب را یکی پس از دیگری به دست آورده است.

هیچ‌کدام از داستان‌های قرارگرفته در این مجموعه ارتباط به یکدیگر ندارند و شما کاملاً با طیف متغیری روبرو خواهید بود. در یک بخش ممکن است راجع به روابط عاشقانه صحبت شود و بگوید که داستان‌های عاشقانه‌ای که در کتاب‌ها وجود دارند تا چه حدی می‌توانند دست‌نیافتنی باشند و در یک بخش، با جابجایی بین زمان حال و گذشته، شما تغییرات متفاوت زندگی و دنیا را خواهید دید.

مواردی مثل بلوغ و نحوه رفتار درست و مقابله با خانواده، از چیزهایی است که مونرو در ابتدای شروع نویسندگی‌اش به آنان می‌پرداخت و سعی می‌کرد تا دیدی جدید نسبت به این مسائل به ما بدهد تا بتوانیم به بخش‌های عمیق آنان فکر کنیم و چیزهای جدیدی را بیاموزیم.

با گذر سن و بالاتر رفتن سن این نویسنده، تجربه­های زیادی بر او افزوده شد که باعث گردید تا به بخش‌های دیگر زندگی مثل تنهایی و میان‌سالی نیز اهمیت ویژه‌ای قائل شود و در داستان‌هایش راجع به آنان نیز صحبت کند.

بیشتر تمرکز آلیس مونرو روی زندگی روزمره و مسئله­های زنان است و همیشه سعی می‌کند تا با سبک خاص خودش، راجع به این مسائل صحبت کند و اطلاعات زیادی به ما بدهد.

این نویسنده در کل 14 مجموعه داستان نوشته است که به‌واسطه آنان 5 مجموعه داستان‌های برگزیده از او انتشاریافته‌اند که طرفداران زیادی در سرتاسر دنیا دارند و فروش بالایی را تجربه می‌کنند.

اولین کتاب‌هایی که این نویسنده می‌نوشت به کمک مجله نیویورکر به دست مردم می‌رسید و درواقع شروع شهرتش به کمک همین مجله بود.

 در کتاب عشق جایش تنگ است، ما با سه تا از بهترین داستان‌های این نویسنده روبرو هستیم که توسط خود او انتخاب‌شده‌اند و با جمع‌آوری در یک مکان، اثری فوق‌العاده و ماندگار را به وجود آورده‌اند. هر فردی که مقداری داستان‌های کوتاه را دوست داشته باشد، از خواندن این کتاب لذت بسیار زیادی می‌برد و ساعت‌های طولانی سرگرم می‌شود.

«عشق جایش تنگ است» را می‌توان به‌عنوان دست رنج سال‌های بسیار طولانی آلیس مونرو عنوان کرد که توانست با خلق داستان‌های بی‌نظیر و جذاب، لحظات خوشی را برای خوانندگانش رقم بزند و درنهایت با انتخاب خودش، تصمیم گرفت تا بهترین آثارش ازنظر خودش را انتشار دهد.

 اگر دوست دارید که داستان‌های بسیار جذاب و فوق‌العاده در اختیار داشته باشید که درهر زمانی می­توانید مطالعه کنید، کتاب «عشق جایش تنگ است» به شدت برایتان مفید و قابل‌استفاده خواهند بود. شما در سرتاسر این کتاب زندگی‌ها و انسان‌های معمولی را می‌بینید که مانند خودتان در حال گذراندن عمرشان هستند و ازاین‌رو بسیار احساس راحتی خواهید کرد.

اگر تا به کنون این اثر را مطالعه نکرده‌اید، قطعاً چیزهای زیادی را ازدست‌داده‌اید؛ پیشنهاد می‌کنیم همین‌الان یک نسخه از آن را تهیه‌کرده و با دقت بالایی مطالعه کنید. قطعاً پشیمان نخواهید شد.

پیشنهاد خرید کتاب عشق جایش تنگ است
پیشنهاد خرید کتاب عشق جایش تنگ است

بهترین مترجم کتاب عشق جایش تنگ است کیست؟

کتاب عشق جایش تنگ است امروزه فروش بسیار بالایی را در سرتاسر دنیا تجربه می­کند و به دلیل محبوبیت فوق­العاده‌ای که دارد، توسط افراد زیادی در سرتاسر دنیا خوانده می­شود و فروش زیادی را تجربه می‌کند. اگر از یکی از طرفداران آلیس  مونرو بخواهید که فقط یکی از کتاب‌های او را انتخاب کند، قطعاً به همین کتاب اشاره خواهد کرد.

این اثر در کشور ایران نیز به دست چند نشریهٔ گوناگون ترجمه‌شده است که بدون شک بهترین آن توسط انتشارات قطره و نجمه رمضانی بوده که به‌صورت بسیار حرفه‌ای و روان، آن را به زبان فارسی برگردانده است.

اگر قصد دارید که این کتاب را به‌صورت کامل بخوانید و در طول این کار لذت بالایی را تجربه کنید، حتماً از همین تجربه بهره بگیرید؛ زیرا مترجم نقش زیادی در میزان سرگرم شدن شما از یک کتاب دارد.

آلیس مونرو کیست؟

بسیاری از منتقدان آلیس مونرو را به‌عنوان متخصص نوشتن داستان کوتاه می‌شناسند! او که در حال حاضر 90 سال سن دارد، آثار ارزندهٔ زیادی از خودش به‌جا گذاشته است و بسیاری از افراد معتقدند که توانسته مردم آمریکای شمالی را با داستان‌های کوتاه آشتی دهد. او دوران کودکی‌اش را در کنار پدر یک کشاورز و مادری معلم گذرانده است و همین باعث شد تا از همان دوران نوجوانی به سراغ نویسندگی برود و اولین داستانش را بنویسد. او در ابتدا قصد داشت تا در تمام سبک­ها به نوشتن مشغول شود اما طبق گفته خودش دیدگاهی که دارد صرفاً برای نوشتن داستان مناسب است و نمی‌تواند وارد سایر سبک‌ها شود. در تمامی کتاب‌های مونرو می‌توان سبک خاص خودش که از مردم عادی به عنوان قهرمان­هایش استفاده می‌کند را مشاهده کرد. او در سال 2013 به دلیل اثر ارزنده­ای که به دنیای ادبیات ارائه کرده است، توانست برنده جایزه نوبل ادبیات شود.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *