پیشنهاد خرید کتاب معجزه شکر گذاری


آیا تابه‌حال کتاب معجزه شکر گذاری را مطالعه کرده‌اید؟ راندا برن در این اثر فوق­العاده خودش قصد دارد به ما بگوید که ما چگونه می‌توانیم که تنها با انجام یک کار ساده یعنی شکر گذاری بابت نعمت‌هایی که در اختیارداریم به یک آرامش واقعی و پایدار دست پیدا کنیم. او می‌گوید که امروزه افراد زیادی وجود دارند که باوجود داشتن نعمت‌های فروان و سرشار بازهم شکر گذار خدای خودشان نیستند و تنها چیزهایی که ندارند را می‌بینند و از این طریق هرگز به رضایت و خوشحالی درونی نمی‌رسند. او در کتاب معجزه شکر گذاری به ما یاد مدهد که چطور شکر گذاری کنیم تا واقعاً به آرامش دست پیدا کنیم.

در این مقاله از بلاگ کتابتا قصد معرفی کتاب معجزه شکر گذاری راداریم.

معرفی کتاب معجزه شکر گذاری؛ درباره این اثر چه میدانیم؟

آیا تابه‌حال برایتان پیش‌آمده که باوجود داشتن هر چیزی اعم از مادی و غیرمادی بازهم حس کنید که چیزی در زندگی‌تان کم است؟

آیا تابه‌حال دقت کرده‌اید که بااینکه خداوند نعمت‌های فراوانی را در اختیارتان قرار داده تا از آنان استفاده کنید اما شما همیشه به چیزهایی که ندارید دقت می‌کنید؟

متأسفانه مغز ما انسان‌ها به‌گونه‌ای طراحی‌شده که تنها و تنها چیزهایی که نداریم را می‌بینیم و هرگز بابت چیزهایی که داریم شکر گذاری نمی‌کنیم و ازاین‌رو همیشه احساس کافی نبودن و کم بودن چیزهای مختلف را احساس می‌کنیم.

راندا برن قصد دارد در کتاب معجزه شکر گذاری یک روش ساده اما بسیار تأثیرگذار را به ما آموزش دهد که با استفاده از آن می‌توانیم بابت چیزهایی که داریم خوشحال باشیم و در هرلحظه‌ای از زندگی آرامش داشته باشیم.

اگر ما بلد باشیم که چگونه شکر گذاری را انجام دهیم و این کار را به‌صورت مستمر تمرین کنیم و به کار ببریم، زندگی‌مان سرشار از لذت خواهد شد و یک طرز فکر و دید بهتر به دنیا به دست می‌آوریم که باعث می‌شود خداوند و دنیا روی خوش خودش را به ما نشان دهد.

هنگامی‌که همیشه با خودتان می‌گوید که خدایا شکرت بابت چیزهایی که دارم این پیام را به مغزتان می‌فرستید که شما در همین لحظه نیز چیزهای بسیار باارزشی دارید و اگر آن‌ها نداشتید قطعاً حسرت می‌خوردید؛ همین باعث می‌شود که به‌صورت ناگهانی احساس شادی و خوشحالی کنید و لذت زیادی ببرید.

راندا برن در کتاب معجزه شکر گذاری یک دوره 26 روزه شکر گذاری را در اختیار ما قرار می‌دهد که در طی آن یکسری تمرینات قرار دارند که باید به‌صورت روزانه انجام شوند. شما پس از گذراندن این دوره 26 روزه می-توانید به‌وضوح تأثیرات فوق‌العاده آن را روی زندگی­تان ببینید و از نتایجی که دریافت می‌کنید حیرت‌زده خواهید شد!

کتاب معجزه شکر گذاری به ما یاد مدهد که چگونه تحت هر شرایطی و با هر وضعیتی که داریم از لحظه لذت ببریم و فقط و فقط به چیزهایی که داریم توجه کنیم.

راندا برن در این اثر به‌صورت روزانه یکسری تمرینات را به ما ارائه می‌کند که اگر در انجام آنان ثابت‌قدم باشیم و به‌صورت مستمر انجامشان دهیم، بعد از 26 روز نتایج فوق‌العاده‌شان را خواهیم دید. در طول این 26 روز یکسری کارهای ساده از شما خواسته می­شود که بیشتر از چند دقیقه وقت شمارا نمی‌گیرند و با انجام آنان تبدیل به فردی شکر گذاری می‌شوید که همین‌الان و با تمام مشکلات و شرایط، زندگی‌اش را دوست دارد و از خدا بابت نعمت‌هایی که در اختیارش قرار داده شکر گذار است.

شکر گذاری نیز مانند مدیتیشن آرامش‌بخش است و پس از مدت کوتاهی شما شاهد نتایج فوق‌العاده آن روی ذهن و جسمتان خواهید بود. اگر این کار را بارها تکرار کنید و باانگیزه ادامه‌اش دهید تا تبدیل به یک عادت شود، آن زمان است می‌توانید آثار فوق‌العاده آن روی زندگی‌تان را ببینید.

در کتاب معجزهٔ شکر گذاری ما روشی راحت برای شادی روحمان را می‌آموزیم که علاوه بر احساس شادی در لحظه، می‌توانیم به اهدافمان نیز بسیار سریع‌تر دست پیدا کنیم؛ زیرا هنگامی‌که شما همین‌الان از زندگی‌تان رضایت دارید و از آن لذت می‌برید، خیلی کمتر دچار استرس می‌شوید و همین باعث می‌شود کارهایتان را باکیفیت بسیار بالاتری به سرانجام برسانید که یک اتفاق فوق‌العاده است.

شاید بتوان این اثر راندا برن را به‌عنوان یک اثر انگیزشی نیز شناخت؛ زیرا خواندن آن باعث بیداری احساس خوبی در خواننده می‌شود و به عبارتی «حال او را خوب می‌کند».

حال خوب باعث می‌شود که جسم سالم‌تری داشته باشید و میزان طول عمرتان نیز افزایش پیدا خواهد کرد؛ به‌صورت بسیار زیادی از افسردگی دور می‌شوید و دیگر خیلی کمتر افکار منفی و مخرب به سراغ شما خواهند آمد و می‌توانید از روحی آرام و جسمی سالم لذت ببرید.

این اثر شامل فصل‌های مختلفی است که در هر فصل یکسری تمرینات مختلف برای قدرانی از بخش‌های مختلف زندگی‌تان ارائه می‌شود؛ با انجام آنان نه‌تنها خودتان احساس خوبی پیدا می‌کنید بلکه اطرافیانتان نیز بسیار بیشتر شمارا دوست خواهند داشت زیرا بابت هرکاری که برایتان می‌کنند از آنان قدردانی خواهید کرد.

به‌صورت کلی کتاب معجزه شکر گذاری برای کسانی که به دنبال رسیدن به یک آرامش واقعی و درونی و دوری از احساس کمبود هستند بسیار کاربردی است و باعث تزریق انگیزه و حس خوب در آنان می‌شود.

اگر تاکنون این اثر آر مطالعه نکرده‌اید، قطعاً چیزهای زیادی را ازدست‌داده‌اید! پیشنهاد می‌کنیم همین‌الان یک نسخه از این اثر را تهیه‌کرده و با دقت بالایی مطالعه کنید. قطعاً پشیمان نخواهید شد.

پیشنهاد خرید کتاب معجزه شکر گذاری

جملات زیبا کتاب معجزه شکر گذاری

  • مهم نسیت که شما چه کسی هستید یا کجا هستید یا این که شرایط فعلی شما چگونه است نیروی سپاس گزاری تمام زندگی شما را دگرگون خواهد کرد
  • سلامتی هدیه زندگی است این چیزی است که به شما داداه شده و هر روز به شما داده خواهد شد علاوه بر هر کاری که برای سلامتی خود انجام می دهیم باید برای داشتن چنین موهبتی شکرگزار باشیم تا سلامتی بیشتری بدست آوریم

بهترین مترجم کتاب معجزه شکر گذاری کیست؟

این کتاب به دلیل محبوبیت بسیار زیادی که در سرتاسر دنیا دارد و فروش بالایی که تجربه کرده است توسط نشریه‌های زیادی ترجمه‌شده است و ازاین‌رو شما می‌توانید آن را در هر زبانی و در هر کتاب‌خانه‌ای پیدا کنید.

اینت کتاب در کشور ایران نیز توسط نشریه‌های گوناگونی به زبان فارسی برگردانده شده است؛ اما بدون شک هنگامی‌که بخواهیم بهترین از بین آنان را معرفی کنیم، نسخه انتشارات نسل نواندیش و سیما فرجی خواهد درخشید.

اگر دوست دارید که هنگام خواندن کتاب معجزه شکرگزاری لذت زیادی ببرید و به‌سادگی متوجه منظور نویسنده از هر بخش شوید، حتماً همین نسخه از کتاب را تهیه کنید.

راندا برن کیست؟

راندا برن نویسنده مشهور استرالیایی است که در 26 اوت 1951 در ملبورن به دنیا آمد. او به‌عنوان یکی از اثرگذارترین افراد در کشور خودش شناخته می­شود و در سال 2007 نیز توانست به‌عنوان تأثیرگذارترین فرد روی دنیا شناخته شود که افتخار بزرگی به شمار می‌آید. بیشتر شهرت او به خاطر نوشتن کتاب‌هایی مثل «راز» و معجزه شکر گذاری است که فروش بسیار بالایی را در سرتاسر دنیا تجربه کرده‌اند. او در حال حاضر 70 سال سن دارد و همچنان به نوشتن کتاب‌هایش ادامه می‌دهد.برای مطالعه توضیحات بیشتر به صفحه معرفی راندا برن مراجعه کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *