پیشنهاد خرید کتاب من پیش از تو


آیا تابه‌حال کتاب من پیش از تو را مطالعه کرده‌اید؟ هنگامی‌که بخواهیم به پرفروش‌ترین کتاب‌های چند سال اخیر نیویورک‌تایمز نگاهی بی اندازیم، نام کتاب «من پیش از تو» از جوجو مویز همچون ستاره‌ای می‌درخشد. این اثر در سال 1395 توانست در ایران و جهان به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها انتخاب شود. داستان این کتاب به‌قدری فوق‌العاده و جذاب است که برای همیشه در خاطرات شما باقی خواهد ماند. نویسنده این کتاب یعنی «جوجو مویز» توانسته دو بار جایزه ادبی باارزش رمان‌نویسان رمانتیک را از آن خودش کند.

در این مقاله از بلاگ کتابتا قصد معرفی کتاب من پیش از تو راداریم.

معرفی کتاب من پیش از تو؛ درباره این کتاب چه می‌دانیم؟

اگر مقداری علاقه به دنیای کتاب و خصوصاً رمان داشته باشید، حتماً با اثر فوق‌العاده جوجو مویز به نام من پیش از تو آشنایی دارید؛ این کتاب دارای یک داستان عاشقانه، متفاوت و غم‌انگیز است که هر فردی بامطالعه آن احساساتش برانگیخته می‌شود.

نویسنده در این کتاب قصد دارد به ما یکسری از درس‌های زندگی را به شیوه‌ای خاص و جذاب بگوید تا هرگز آنان را فراموش نکنیم و در زندگی به کار ببریم؛ به‌عنوان‌مثال بسیاری از افراد هنگامی‌که دچار شکست‌های سنگینی می‌شوند یا آسیب‌های جدی مالی و جسمی می‌بینند، به‌کلی از زندگی ناامید شده و حتی ممکن است کارشان به خودکشی نیز برسد.

جوجو مویز در این اثر قصد دارد به ما بگوید که چگونه می‌توان هر چیزی را دوباره از صفر شروع کرد و با امید و انگیزه زندگی را ادامه داد.

این کتاب به‌صورت بسیار فوق‌العاده‌ای نوشته‌شده و در طی داستان آن از انواع تصویرسازی‌ها و فضاسازی‌های ذهنی استفاده‌شده است به‌صورتی که هنگام مطالعه آن، کاملاً خودتان را به‌جای شخصیت داستان قرار می‌دهید و از دید خودتان نگاه می‌کنید.

موضوع این کتاب راجع به مشکلاتی است که باعث می‌شود خودمان را ببازیم و احساس ناامیدی و بی‌ارزش بودن بکنیم؛ ویل ترینر که شخصیت اصلی داستان و یک ورزشکار و انسانی ثروتمند است، روزی یک تصادف برایش رخ می‌دهد و براثر این تصادف سنگین، توانایی راه رفتنش را ازدست‌داده و قطع نخاع می‌شود.

پس‌ازاین اتفاق او متوجه می­شود که مابقی عمرش را باید روی یک صندلی بگذراند و این ضربه بسیار مهلکی به روحیه او می‌زند؛ او خودش را انسانی ناتوان و بی‌ارزش می‌بیند که سرنوشتش بسیار تلخ است و شانس علیه او جریان دارد.

درحالی‌که ویل به فکر خودکشی افتاده است و در سریع‌ترین زمان ممکن قصد انجامش را دارد، با دختری به نام لوئیزا آشنا می‌شود؛ هنگامی‌که این دختر وارد زندگی ویل می‌شود، تمام تمرکزش را روی تغییر دیدگاه او می‌کند تا فکر خودشی را از او دور کند.

کتاب من پیش از تو تا به کنون تعداد بسیار بالایی فروش داشته است و گروه­های مختلف جامعه آن را پسندیده‌اند که نشان از عامه‌پسند بودن آن است.

در هر سن و سالی که قرار داشته باشید و در هر جامعه‌ای زندگی کنید، این کتاب می‌تواند درس‌های بسیار بزرگی را به شما بدهد که می‌توانند زندگی شمارا به‌کلی دگرگون کنند.

جوجو مویز در این اثر عشق یک پرستار به بیمارش را تصویر می‌کشد که با تمامی سختی‌ها مقابله کرده و با تمام توان به مراقبت از پسری ویلچری می‌کند.

داستان کتاب زمانی شروع می‌شود که مادر ویل قصد دارد برای پسر جوانش که حالا ویلچری است یک پرستار استخدام کند تا یکسری از کارهایی که از دست خودش ساخته نیست را برایش انجام دهد.

در ادامه همان دختر یعنی لویزا که دختری فقیر و روستایی است استخدام‌شده و وارد خانه­ی آنان می‌شود؛ ویل به دلیل مشکل که برایش پیش‌آمده بسیار عصبی است اما در ادامه به دلیل اتفاقاتی که می‌افتد این دو عاشق یکدیگر می‌شوند و به یکدیگر عشق می‌ورزند.

سبک نوشتار این کتاب بسیار روان و درعین‌حال طنز و صمیمی است و هنگام خواندن آن لذت بسیار زیادی خواهید برد. یکی از ویژگی‌های اصلی و شاخص این کتاب تعداد پایین شخصیت‌های آن است که باعث می‌شود خیلی بهتر با آن ارتباط برقرار کرده و درنهایت بهتر تصویرسازی لازم را انجام دهید.

کتاب «من پیش از تو» بدون شک یکی از بهترین رمان‌های عاشقانه‌ای است که می‌توانید در هر کتاب‌خانه‌ای یافت کنید؛ این کتاب توانسته تا به کنون فروش بسیار بالایی را تجربه کند و در سال 95 در ایران و نیویورک‌تایمز در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار داشت.

نویسنده این کتاب یعنی جوجو مویز، به دلیل خلق آثار بی‌نظیرش توانسته دو بار برنده جایزه ادبی رمان‌نویسان رمانتیک شود که کار هرکسی نیست.

اگر قصد دارید یک داستان احساسی و عاشقانه و حتی غم‌انگیز را مشاهده کنید و ساعت‌های طولانی از روز از آن لذت ببرید، کتاب من پیش از تو بدون شک بهترین انتخاب شما خواهد بود. پیشنهاد می‌کنیم همین‌الان یک نسخه از آن را تهیه‌کرده و شروع به مطالعه‌اش کنید.

 

پیشنهاد خرید کتاب من پیش از تو

بهترین مترجم کتاب من پیش از تو کدام است؟

اگر قصد دارید روان‌ترین و بهترین ترجمه این کتاب را تهیه کنید، به‌جایی خوبی آمده‌اید؛ بدون شک بهترین و باکیفیت‌ترین ترجمه این کتاب توسط انتشارات آموت و مریم مفتاحی انجام‌شده است که این اثر را با شیوایی و زیبایی بسیار خوبی به زبان فارسی برگردانده‌اند به‌طوری‌که مخاطب در هنگام خواندن آن لذت بسیار زیادی می‌برد.

بدون شک هیچ فردی نیست که دوست داشته باشد به مطالعه کتابی بپردازد که ازلحاظ نگارشی و املایی به‌صورت صحیح ترجمه نشده یا از اصول موردنیاز این حوزه استفاده نکرده است؛ بنابراین انتخاب مترجم درست یکی از کارهایی است که هر فردی باید قبل از انتخاب کتاب موردعلاقه‌اش انجام دهد؛ بارها پیش‌آمده که بسیاری از افراد به دلیل خواندن نسخه نامناسب از یک کتاب و ترجمه بد آن، به‌صورت کامل از خواندن آن منصرف شده و هرگز آن را نخوانده‌اند.

جملات زیبا کتاب من پیش از تو

  • من می‌دانم که این‌یک داستان عاشقانه نیست و می‌دانم تمام این‌ها دلایلی دارد. من نباید بگویم که چه هستم؛ اما عاشقت هستم. من این رازمانی که از پاتریک جدا شدم می‌دانستم و حتی فکر می‌کنم که شاید تو هم کمی مرا دوست داشته باشی.
  • گاهی وقت‌ها، تو تنها چیزی هستی که می‌خواهم به خاطرش صبح‌ها بیدار شوم کلارک.
  • من گذاشتم او عذابی را بشناسد که او هیچ‌گاه نمی‌توانست بداند و به همین دلیل بخشی از وجود من همیشه بدهکار او خواهد ماند.
  • من او را در آغوش گرفتم و چیزی نگفتم؛ اما تمام مدت در سکوت به او گفتم که او دوست داشته شده است. اوه او واقعاً دوست داشته شده بود.

جوجو مویز کیست؟

جوجو مویز نویسنده و روزنامه‌نگار اهل انگلیس است که توانسته با آثار فوق‌العاده و و رمان‌هایش به شهرت قابل‌توجهی در این زمینه دست یابد. او در ابتدا به روزنامه‌نگاری می‌پرداخت و پس از گذشت مدتی به دلیل علاقه شدیدش به نوشتن رمان، به این زمینه وارد شد. بیشتر شهرت این نویسنده به خاطر نوشتن کتاب «من پیش از تو» است. این اثر توانست عنوان پرفروش‌ترین کتاب در ایران و نیویورک‌تایمز را دریافت کند. جوجو مویز یکی از افرادی است که توانست جایزه ادبی رمان‌نویسی عاشقانه را دریافت کند. برای مطالعه توضیحات بیشتر به صفحه معرفی جوجو مویز مراجعه کنید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *