پیشنهاد کتاب از دخترت قهرمان بساز


آیا تابه‌حال کتاب از دخترت قهرمان بساز را مطالعه کرده‌اید؟ دارلین براک در این اثر فوق‌العاده خودش قصد دارد که تمام چیزهایی که یک پدر مادر باید راجع به تربیت و رشد دخترانشان بلد باشند را بگوید و مسئولیتی که آنان در قبال فرزندان دخترشان دارند را بازگو نماید. نویسنده در این کتاب کارهایی را می‌گوید که با انجام آنان می‌توانید دختر خودتان را بسیار توانمند رشد دهید که در آینده می‌تواند به‌سادگی از پس مشکلات و چالش‌هایی که دارد بربیاید.

در این مقاله از بلاگ کتابتا قصد معرفی کتاب از دخترت قهرمان بساز راداریم.

معرفی کتاب از دخترت قهرمان بساز؛ درباره این اثر چه می‌دانیم؟

از گذشته‌های بسیار دور روی تأثیراتی که پدر مادر می‌توانند روی جامعه و باتربیت فرایندانشان بگذارند بارها و بارها صحبت شده به‌صورتی که اگر فردی در اجتماع مفید و درستکار باشد به ستایش پدر و مادر او می‌پردازند و اگر فردی به انجام کارهای مخرب دست بزند، به پدر و مادر او لعنت می‌فرستند.

تربیت فرزند یکی از مهارت‌ها و مسئولیت‌هایی است که هر پدر و مادری قبل از صاحب فرزند شدن باید بلد باشد تا بتواند به کمک آن بچه‌هایی را رشد دهد که در آینده می‌توانند برای جامعه مفید باشند و کارهای درستی انجام دهند؛ اما متأسفانه چنین مهارت‌هایی را در مدارس به ما نمی‌آموزند و این‌یک فاجعه به تمام معنی است.

در دنیایی که زندگی می‌کنیم، باورها و فرهنگ‌های غلط بسیار زیادی راجع به دختران وجود دارد ازاین‌رو هر پدر و مادری که صاحب فرزند دختر می‌شود، باید تربیت کاملاً متفاوتی را بر عهده بگیرد تا بتواند فرزند دختر خودش را به بهترین نحو ممکن پرورش دهد تا در چالش‌هایی که در آینده در برابرش قرار می‌گیرد مقاومت کرده و به خواسته‌هایش برسد.

دارلین براک در کتاب از دخترت قهرمان بساز قصد دارد مهارت‌ها و کارهایی که پدرها و مادرها باید در برابر فرزند دخترشان انجام دهند را برای ما بازگو کند تا بتوانیم آن‌ها به نحوی تربیت کنیم که باشخصیت قدرتمند رشد کنند و در برابر هر مشکلی دوام بیاورند.

مهم نیست که خودتان صاحب فرزند دختر باشید یا در آینده بخواهید صاحب آن شوید، درهرصورت مسئولیت تمام و کمال تربیت این فرزند بر عهده شما خواهد بود و این دقیقاً خودتان هستید که می­توانید تعیین کنید فردی مفیدی به اجتماع تحویل دهید یا یک انسان بی‌خاصیت و مخرب!

خواندن کتاب از دخترت قهرمان بساز به شما راهکارهایی ارائه می‌کند تا دخترانتان طوری پرورش یابند که عزت‌نفسشان در بالاترین حد ممکن باشد، دارای شجاعت و اراده قدرتمند باشند و بتوانند در زندگی تنها روی خودشان تکیه کنند و درعین‌حال توانایی حفظ خانواده‌شان را داشته باشند.

اگر می‌خواهید دختر کوچکتان در آینده مهربان، دلسوز و فهمیده باشند، باید امروز درخت این ویژگی‌ها را در او کاشته و هرروز به آن آب بدهید. هیچ دختر بی‌عیب و نقصی در دنیا وجود ندارد که عاری از هرگونه مشکل باشد؛ اما پدران و مادران می‌توانند باتربیت خودشان و باورهایی که در او می‌سازند از وقوع بسیاری از مشکلات پیچیده و مسئله‌های مشکل‌ساز برای او جلوگیری کرده و بزرگ‌ترین وظیفه خودشان یعنی تربیت صحیح را به سرانجام برسانند.

در کتاب از دخترت قهرمان بساز ما با دو بخش مختلف روبرو هستیم که در آنان به معرفی و آموختن مهارت‌های گوناگونی پرداخته می‌شود؛ در یک بخش از کتاب دارلین براک یکسری مهارت‌ها را معرفی می‌کند که یک مادر باید آنان را به‌خوبی بلد بوده و همواره استفاده کند و یکسری کارها که باید انجام دهد تا دخترش به بهترین شکل ممکن در جهت رشد و پیشرفت قرار گیرد را معرفی می‌کند.

در سه فصل از کتاب، به‌صورت کامل به موضوع نقش پدران در زندگی دخترها پرداخته می‌شود و در هر فصل، کارهایی که یک پدر باید به‌خوبی آنان را انجام دهد توضیح داده می‌شود تا او نیز به‌خوبی مسئولیتش را انجام دهد.

کتاب از دخترت قهرمان بساز به‌صورت بسیار مختصر اما مفید و کاربردی نوشته است تا شما هنگام خواندن آن دچار خستگی و دل‌زدگی نشوید و آن را تا انتها ادامه دهید.

داشتن دختری قدرتمند و توانا که اعتمادبه‌نفس بالایی در زندگی دارد آرزوی بسیاری از پدر و مادرها است؛ اما برای رسیدن به چنین چیزی باید یکسری کارهای مشخصی را انجام دهید تا تلقینات و باورهای مثبتی در ذهن فرزندتان بسازید. با کمک دارلین براک و کتاب از دخترت قهرمان بساز، شما مهارت‌هایی را یاد می‌گیرید که کمک می‌کنند دخترتان را به بهترین شکل ممکن تربیت‌کرده و این نعمت بزرگ را به او بدهید.

این نویسنده که خودش سال‌های زیادی را برای تربیت کودکانش صرف کرده، تجربیات زیادی دارد که می‌توانند به‌صورت بسیار ملموس به شما کمک کنند؛ او علاوه بر تربیت کودک، باید به مدیریت زندگی، کار مسافرت و … نیز می‌پرداخت و به معنای واقعی کلمه یک انسان چندبعدی بوده و هست. مهارت‌هایی که او در این کتاب به شما می‌آموزد چیزهایی است که به‌صورت شخصی از آنان استفاده کرده و نتیجه داده بنابراین شما نیز با اجرای آنان می‌توانید مطمئن باشید که به نتایجی که در ذهنتان است دست خواهید یافت.

اگر تا به کنون این کتاب را مطالعه نکرده‌اید قطعاً چیزهای زیادی را ازدست‌داده‌اید! پیشنهاد می‌کنیم همین‌الان یک نسخه از آن را تهیه‌کرده و با دقت بسیار بالایی آن را به پایان برسانید و حتماً روش‌های گفته‌شده در آن را در زندگی به کار بگیرید.

پیشنهاد کتاب از دخترت قهرمان بساز

جملات زیبا کتاب از دخترت قهرمان بساز

  • زنان ژنی دارند تحت عنوان آگه لازمه چیزی رو بشنوی، من اونی نیستم که قراره بهت بگه.
  • نحوهٔ صحبت کردن شما با پدر دخترتان تعیین‌کنندهٔ نحوهٔ صحبت کردن دخترتان با همسرش خواهد بود.
  • مردها ژنی دارند که به آن‌ها این توانایی را می‌دهد که کنترل تلویزیون را در تصرف خود دربیاورند، درحالی‌که روی کاناپه لم‌داده‌اند و با پلک‌های بسته مطالعه می‌کنند.

بهترین مترجم کتاب از دخترت قهرمان بساز کیست؟

کتاب از دخترت قهرمان بساز دارای محبوبیت بالایی در سرتاسر جهان است ک و به دلیل فروش بالایی که دارد توسط نشریه‌های گوناگون به زبان‌های مختلف تجربه‌شده است.

در کشور ایران نیز این کتاب توسط چند نشریه مختلف ترجمه‌شده که اگر بخواهیم بهترین آن را به شما معرفی کنیم، قطعاً به نسخه انتشارات کتاب کوله‌پشتی و زهرا جهانفریان اشاره می‌کنیم که این اثر را به‌صورت بسیار روان و شیوا به زبان فارسی برگردانده‌اند.

ازآنجایی‌که این کتاب کاملاً مهارت محور است و شما باید به‌صورت کاملاً دقیق معنای آن را درک کنید، انتخاب مترجم اهمیت بسیار زیادی برای شما خواهد داشت. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید هرگونه کتاب از مترجم آن اطمینان حاصل کنید تا در هنگام مطالعه‌اش بتوانید لذت زیادی ببرید.

دارلین براک کیست؟

دارلین براک نویسنده و مجری است که درحالی‌که 18 سال بیشتر نداشت خانه را ترک کرد. او در حال حاضر به‌عنوان مؤسس و صاحب پروژه‌هایی مثل Grit و Grace است و به مدیریت آنان می‌پردازد. او درحالی‌که در اوایل جوانی موفق شده بود شغلی برای خودش در یک شرکت به دست بیاورد تصمیم گرفت که آن را ترک کرده و در یک گروه مسیحی به ادامه زندگی‌اش بپردازد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *